Farmilion Mladý zelený jačmeň prášok 200 g

TOP 26 v kategórii Doplnky stravy na detoxikáciu

Farmilion Mladý zelený jačmeň prášok 200 g

Doporučená ponuka Dr.Max lekáreň

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant2,59 €98 % • 38 866 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Hmotnost
200 g

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Zelený jačmeň užívam denne takmer 3 roky. Dávam si ho ráno do pohára s citrónom a kolagénom.
    Je to pre mňa niečo ako ranná káva.

mala som už viacej produktov tohto typu, ale tento sa mi páči najviac

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Užívam ho denne už zo 2 - 3 roky ráno v citronovej vode.
    Celkom mi chutí a určite posilňuje imunitu. Mám dôchodkový vek, covid , chrípka ma obchádza hoci robím v nemocnici.
    Cenove je ok, jedno balenie vydrží viac ako 2 mesiace.

Hmotnost
200 g

BIO Zelený jačmeň je čistý prírodný doplnok stravy s obsahom viecerých zdraviu prospešných látok ako sú napríklad vitamíny, minerály, antioxidanty a dokonca chlorofyl, enzýmy a mastné kyseliny.

Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 29 599 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Je to pre mňa niečo ako ranná káva.

mala som už viacej produktov tohto typu, ale tento sa mi páči najviac

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Užívam ho denne už zo 2 - 3 roky ráno v citronovej vode.
    Cenove je ok, jedno balenie vydrží viac ako 2 mesiace.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 29 599 recenziíĎalšie informácie